Informacje
- 27 czerwca 2025
- wyświetleń: 10991
[FOTO] Czołówka na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej - do szpitala trafił 40-letni kierowca Audi
W piątek, 27 czerwca o godzinie 6.20, na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów - Toyoty i Audi. Z relacji świadków wynika, że na jezdni znajdowała się spora plama substancji ropopochodnej, która mogła przyczynić się do wypadku, jednak policja nie potwierdza tej informacji.
Z relacji drogówki wynika, że 40-letni kierowca Audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącą Toyotą, którą prowadziła 37-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia 40-latek został przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami. Obaj kierowcy byli trzeźwi i posiadali ważne prawo jazdy.
Według informacji podanych przez bielską policję, zdarzenie ma zostać zakwalifikowane jako wypadek drogowy.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








