Wideo

  • 9 maja 2026
  • wyświetleń: 1772

[WIDEO] Wyższy poziom głupoty

Co zrobi normalny kierowca, gdy pomyli zjazdy na drodze ekspresowej? Pojedzie dalej i zawróci na najbliższym zjeździe. Co zrobi głupek? Wyłączy światła i pojedzie pod prąd... Sytuacja z węzła Hałcnów w Bielsku-Białej, gdzie tego typu sytuacje zdarzają się dość często.



Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.