Ogłoszenia
- 9 kwietnia 2026
- wyświetleń: 5189
[FOTO] Groźnie wyglądająca kraksa na Komorowskiego. Jeden z poszkodowanych w szpitalu
W czwartek, 9 kwietnia, około godziny 13.25, na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej i Bora-Komorowskiego w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów.
Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano służby ratunkowe, w tym straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.
W wyniku zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Przejazd przez skrzyżowanie był częściowo zablokowany, a kierowcy musieli liczyć się z opóźnieniami.
Policja pracująca na miejscu wstępnie ustaliła przebieg zdarzenia. Najprawdopodobniej kierowca Mazdy, jadąc ul. Leszczyńską od strony jednostki wojskowej, wjechał na skrzyżowanie z ul. Bora-Komorowskiego na bardzo późnym żółtym świetle. W konsekwencji doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą kobietą kierującą Seatem, poruszającą się ul. Bora-Komorowskiego od strony Złotych Łanów w kierunku Folwarku.
W wyniku zderzenia kobieta została przewieziona do szpitala. Zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.












