Ogłoszenia
- 2 stycznia 2026
- wyświetleń: 16528
[WIDEO] Kiepski finał przejazdu na czerwonym świetle
Kamery rejestrujące przejazd na czerwonym świetle, zainstalowane w obrębie Ronda Solidarności w Bielsku-Białej, to nie jest przypadek. Ta lokalizacja od lat cieszy się złą sławą. Kierowcy przejeżdżający na czerwonym świetle powodują tutaj liczne kolizje i wypadki. Instalacja systemu automatycznego monitoringu ograniczyła ilość wykroczeń, ale nie rozwiązała problemu do końca. Tym razem błąd kierowcy auta dostawczego zakończył się solidną kraksą. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że nikomu nic groźnego się nie stało. Trzeba przyznać, że Lexus NX350h to kawał dobrego wozu, który potrafi uchronić kierowcę i pasażerów przed poważnymi obrażeniami.
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









