Ogłoszenia
- 4 czerwca 2025
- wyświetleń: 9157
[WIDEO] Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej. Kto winny? Poszukiwany kierowca Renault
W poniedziałek, 2 czerwca około godziny 15.20 na S-52 na węźle Komorowice w Bielsku-Białej, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Citroen zderzył zderzył się z Seatem Ibiza. Poszukiwany jest kierowca widocznego na nagraniu czerwonego Renault Clio, który wyjechał przed Citroena i z niewiadomego powodu zahamował. Kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu 604-754-878.
Póki co nieprzesądzona pozostaje kwestia winy za spowodowanie kolizji. Zdaniem policjantów oglądających na miejscu zdarzenia powyższe nagranie, winę z kolizję ponosi właśnie kierowca Renault, który wjeżdżał na S-52 od ul. Warszawskiej. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







