Informacje

  • 28 maja 2026
  • wyświetleń: 2433

[FOTO] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe

W czwartkowy poranek, 28 maja, w Świętoszówce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe · fot. nadesłane przez czytelnika
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe
  • Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe
  • Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe
  • Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe
  • Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe
  • Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji w Świętoszówce. Obydwie kierujące były trzeźwe


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Suzuki, wyjeżdżając z ulicy Szkolnej, skręcała w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W efekcie doprowadziła do zderzenia z Volkswagenem jadącym "starą drogą" w kierunku Bielska-Białej.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Straż pożarna zabezpieczyła teren zdarzenia oraz usunęła wycieki płynów eksploatacyjnych z jezdni.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jak ustalono, sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Przez pewien czas w rejonie skrzyżowania występowały utrudnienia w ruchu.

Zac / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.