Informacje
- 23 maja 2026
- wyświetleń: 2952
[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów w Zabrzegu. Kierowca Nissana trafił do szpitala
W sobotę, 23 maja przed godziną 10.00 na ul. Waryńskiego w Zabrzegu, tuż przy granicy z Czechowicami-Dziedzicami, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana kilkadziesiąt minut.
Nieoficjalnie wiadomo, że do zdarzenia doprowadził kierujący Nissanem, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Renault. Mężczyzna kierujący Nissanem został ranny i trafił do szpitala.
Wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności wypadku zajmują się policjanci z bielskiej drogówki. Droga była zablokowana przez ponad pół godziny.
Loading...
Wypadki i kolizje
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











